АВТОРИЗАЦИЯ
Логин:     
Пароль:     

РЕГИСТРАЦИЯ

Сегодня: 13.11.2018
Всего посещений:
Статистика ведется с 3.12.2003

Всего позиций в прайсах:

О компании Для оптовых покупателей автозапчастей
Как оплатить автозапчасти Доставка автозапчастей по Украине
Поставщикам автозапчастей Часто задаваемые вопросы
Наши вакансии
Новости автомобильного мира

У ВР провалили скасування техогляду


      16 лютого парламент України розглядав законопроект №5066 про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів. Автоновсти

       Автор законопроекту – лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко охарактеризував цей законопроект як «простий і зрозумілий».

       «Це та ситуація, коли всі в темі. Питання тільки – хто в долі? Насправді, риторичне питання», - сказав Гриценко з парламентської трибуни. Він висловив переконання, що скасувати державний технічний огляд приватного автотранспорту треба було вже давно, адже це обман, корупція, мільярдні побори, що не мають жодного відношення до безпеки на дорогах.

       Гриценко зробив акцент на тому, що цей законопроект вносить вже вдруге. Першого разу, у 2009 році, за нього голосували фракції ПР, Блоку Литвина та комуністи.

       «Хочу наголосити: у 2009 році за нього голосували повністю фракція Блоку Литвина, включаючи Володимира Михайловича. Фракція комуністів, включаючи Петра Миколайовича. Більшість фракції Партії регіонів, включаючи Януковича Віктора Федоровича і його опозиційний уряд. За цей проект голосували Льовочкін, Клюєв, Колесников, Герман, Мирошниченко, Яцуба, Джарти, Кузьмук, Кінах…», - нагадав автор законопроекту.

       «Я далекий від думки, що ви тоді голосували, не розібравшись у суті проекту. Я знаю точно, що Володимир Михайлович Литвин усі закони читає. І не голосує просто так. Я знаю точно, що Віктор Федорович Янукович, навіть якщо сам не прочитав, то він був головою опозиційного уряду, і уряд йому пояснив, що це таке», - сказав Гриценко.

       Гриценко закликав підтвердити свою позицію. Він підкреслив, що профільний Комітет, який складається з представників усіх фракцій, підтримав законопроект про скасування техогляду як у 2009 році, так і зараз.

       «Я хочу звернути увагу на відповідальність. У 2009 році я був у складі коаліції, зараз – в опозиції, але моє ставлення до проблеми не змінилося. Зараз ми маємо можливість перевірити послідовність Віктора Федоровича і побачити, чи не змінилася його позиція після того, як він став президентом і привів свою команду на Банкову. Чи перекреслив він всі свої обіцянки і змінив ставлення до проблем, які турбують 9 млн водіїв», - підкреслив Гриценко.

       Автор законопроекту також нагадав нещодавні заяви президента, який вимагав від міністра внутрішніх справ не гальмувати процес скасування техогляду й припинити знущання над водіями. Виходячи з цього, Гриценко закликав парламентарів зробити правильну справу.

       «Якщо ми зараз уб’ємо це джерело корупції, ця сильна влада докаже, що має розум і не обманює людей. Це – приклад, коли держава може скасувати хабароємну функцію. І це, насправді, є змістом адміністративної реформи, а не скорочення чиновників. Робіть вибір», - наголосив Гриценко.

       Втім, фракції Партії регіонів, Блоку Литвина та Комуністичної партії змінили свою позицію і, на відміну від 2009 року, не віддали жодного голосу за скасування технічного огляду приватного автотранспорту. Законопроект №5066 підтримали лише 143 народних депутатів з фракцій НУ-НС, БЮТ та позафракційні.

       356 голосами законопроект направлено на доопрацювання.      По материалам obozrevatel.com

      Все новости